НОВИНИ

20.09.2010 | США та Ізраїль не нападуть на Іран - колишній Держсекретар Колін Пауелл
Джерело - УКРІНФОРМ

Сполучені Штати Америки та Ізраїль не розв'язуватимуть воєнну кампанію проти Ірану, принаймні - у найближчому майбутньому. Про це в інтерв'ю телеканалу "NBC television" заявив колишній Державний Секретар США Колін Пауелл.

Водночас екс-глава американського зовнішньополітичного відомства висловив переконання, що міжнародні санкції навряд чи змусять ІРІ відмовитися від зусиль, спрямованих на розробку ядерної програми. Політик вважає, що офіційний Вашингтон має обов'язково врахувати ці реалії, якщо справді прагне попередити створення чи використання Тегераном ядерної бомби.

Колін Пауелл порадив діючому главі Білого дому Бараку Обамі "докорінно переглянути" свої підходи до реалізації зовнішньої та внутрішньої політики. Зокрема, він наголосив, що американський народ за сучасних непростих економічних обставин просто не встигає адаптуватися до тих нових законів і вимог, які вводить діючий уряд. "Американцям здається, що надзвичайно багато програм починають діяти одночасно", - пояснив колишній держсекретар.

Політик переконаний, що Барак Обама повинен усі свої зусилля зосередити на боротьбі з безробіттям і приділяти створенню робочих місць хоча б стільки ж часу, як програмам у сфері охорони здоров'я та освіті. "Я розумію важливість усіх цих кроків, однак людей найбільше непокоїть безробіття й боротися слід у першу чергу з ним", - заявив екс-глава американського зовнішньополітичного відомства. Він звинуватив діючого президента в тому, що на посаді у Білому домі він дещо втратив той зв'язок з народом, який мав під час передвиборчої кампанії.

Колін Пауелл поставив під сумнів і тезу про те, що Сполучені Штати Америки перемагають в Афганістані. Повідомлення головнокомандувачів на місцях про відступ руху "Талібан" вглиб країни не означає, що екстремісти зазнають поразки, пояснив він. Бойовики можуть просто змінювати місце дислокації, переконаний генерал. До того ж, Афганістан за керівництва Хаміда Карзая - не найкраща база для ведення військової кампанії, підсумував колишній Держсекретар США.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект