НОВИНИ

13.09.2010 | Експерти МВФ передрікають світовій економіці похмуре майбутнє
За матеріалами - Korespondent.net

Згідно з останньою доповіддю Міжнародного валютного фонду, зростанням світової економіки сповільніться до кінця 2010 року.

Експерти МВФ передрікають світовій економіці похмуре майбутнє

На думку експертів організації, це відбудеться через те, що уряди багатьох країн не можуть впоратися з борговими зобов'язання, а фінансовий сектор продовжує зазнавати труднощів.

Крім того, в доповіді МВФ перераховані фактори, які можуть погіршити ситуацію ще сильніше, Такі, наприклад, як спад ринку нерухомості в США.

Саме з американського ринку нерухомості почалася світова фінансова криза. МВФ попереджає, що якщо число неплатежів з іпотеки піде вгору, то ринок кредитів знову може занепасти.

Крім того не виключена можливість нових проблем на рівні держав, відповідних тім, що призвели до необхідності виділення Греції кредиту в 100 млн. євро цього року.

Доповідь МВФ малює досить похмуру картину. У розділі рекомендацій йдеться, що уряди розвинені країн мають постаратися скоротити дефіцити бюджету.

Країнам, що розвиваються МВФ радить приділяти основну увагу не стільки експорту, скільки стимулювання внутрішнього попиту.

Нагадаємо також, що згідно з даними спільного доповіді МВФ і Міжнародної організації праці (МОП), ПІСЛЯ світової фінансової кризи кількість безробітних у світі досягла 210 мільйонів осіб, що є найвищим показником в історії


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект