НОВИНИ

09.09.2010 | Н.Саркозі не збирається відмовлятися від пенсійної реформи
За матеріалами - Європейського простору

Після засідання уряду, що відбулося у середу, восьмого вересня, президент Ніколя Саркозі заявив, що йдеться про певні зміни для представників професій, пов'язаних з великими фізичними навантаженнями, а також для тих, хто почав працювати у юному віці.


Напередодні усю Францію було охоплено масштабним страйком і вуличними демонстраціями, у такий спосіб профспілки висловили свій рішучий протест проти реформи, яка передбачає збільшення пенсійного віку з 60 до 62 років. У цих заходах взяли участь більше двох з половиною мільйонів людей. Пенсійна реформа, як запевняє уряд, спрямована на приборкання рекордного дефіциту державного бюджету.


Без підвищення - ніяк


Водночас, незважаючи на масовий спротив, Саркозі не збирається відмовлятися від підвищення пенсійного віку. Про відхилення від цієї лінії не може бути й мови, заявив французький президент. За його словами, підвищення пенсійного віку з 60 до 62 років є найкращим рішенням, щоб залатати дірки в системі соціального забезпечення. «Це – раціональний шлях, який вже обрали багато інших країн»,- наголосив Н.Саркозі, додавши, що середня прогнозована тривалість життя французів нині є на 15 років вищою, ніж це було 1950 року.


Працівники у Франції можуть виходити на пенсію у 60-річному віці, що серед інших країн Європейського Союзу є найнижчим порогом припинення трудової діяльності. Для порівняння: у Німеччині пенсія починається з 65 років. Крім того, планується подальше підвищення цього порогу до 67 років.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект