НОВИНИ

03.09.2010 | У береговій охороні США спростували інформацію про розлив нафти
Джерело - Korespondent.net

Берегова охорона США спростувала своє попереднє повідомлення про те, що в районі аварії в Мексиканській затоці розповсюджуються нафтова плівка.



 



Раніше представники берегової охорони заявили, що нафтова пляма завдовжки близько 1,5 кілометра і шириною 30 метрів розповсюджується в районі аварії на нафтовій платформі, що належала компанії Марінер енергджі.


В результаті вибуху і пожежі на платформі одна людина постраждала, 13 осіб, які працювали на ній, опинилися у воді і були згодом врятовані. Пожежу вже загасили. Причина вибуху поки невідома. Влада США направила до місця інциденту сім вертольотів, два літаки і чотири судна.


Платформа перебуває приблизно в 160 кілометрах на південь від затоки Верміліон біля берегів центральної частини штату Луїзіана. Роботи на ній велися на глибині 750 метрів. Міністерство національної безпеки США раніше повідомило, що видобуток нафти і газу на об'єкті не велася.


Нагадаємо, що наприкінці квітня в Мексиканській затоці біля узбережжя Луїзіани в результаті вибуху затонула керована BP платформа Діпуотер Horizon. Слідом за вибухом розпочалася 36-годинна пожежа, 11 осіб загинули. Витік нафти, який почався слідом за цим, становить 4,9 мільйона барелів.


Квітнева НП в Мексиканській затоці стала найбільшим аварійним розливом нафти в США, масштаби якого перевищили наслідки від аварії танкера Exxon Valdez біля узбережжя Аляски в 1989 році. Тоді зсудна вилилося близько 260 тисяч барелів нафти.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9006. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект