НОВИНИ

14.07.2010 | Депортований зі США росіянин виявився співробітником Microsoft
Джерело - Korespondent

Громадянин РФ Олексій Каретніков, депортований у вівторок владою США у зв'язку з порушенням імміграційного законодавства, проживав в околицях Сіетла і був співробітником компанії Microsoft.


Про це повідомив у вівторок увечері, 13 липня, телеканал Komo News Seattle.


"За словами співробітників федеральних правоохоронних органів, Каретніков жив в околицях Сіетла. За словами одного чиновника, він перебував у США менш ніж рік. Ім'я Каретнікова вдалося знайти за адресою в місті Редмонд", - стверджує телеканал. Редмонд (штат Вашингтон) відомий, перш за все, тим, що саме там розташована штаб-квартира Microsoft.


За даними видання, Каретнікову 23 роки.


"Microsoft підтвердила, що Каретніков менш ніж рік працював у компанії тестером програмного забезпечення на стартовій позиції. Компанія не стала зупинятися на подробицях того, що входило в обов'язки колишнього співробітника, і не уточнила, коли саме він почав працювати", - вказується у виданні.


Як передає кореспондент РИА Новости, в соціальній мережі Facebook є кілька Олексіїв Каретнікових, проте під опис, що надається ЗМІ, ідеально підходить тільки один - 23-річний Каретніков, підтверджує сторінка в Facebook, жив у Редмонді, працював в Microsoft. Також на сторінці повідомляється, що він у 2009 році закінчив Санкт-Петербурзький Політехнічний університет. Серед друзів на Facebook у нього 42 людини.


Про депортацію Каретнікова стало відомо кілька годин тому. Представник міністерства внутрішньої безпеки США Метт Чендлер повідомив, що росіянина вислали з країни на підставі порушення ним імміграційного законодавства. Ніяких звинувачень у роботі нелегальним агентом росіянину не висували, оскільки слідство не має у своєму розпорядженні доказів його причетності до протиправної діяльності, стверджувало видання з посиланням на представників американських федеральних правоохоронних органів.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект