НОВИНИ

13.07.2010 | Підтверджена стратегія щодо Афганістану
Джерело - Офіційний сайт НАТО

1 липня новопризначений командувач Міжнародних сил сприяння безпеці (МССБ) генерал Девід Петреус відвідав штаб-квартиру НАТО. Він зустрівся з Генеральним Секретарем НАТО Андерсом Фогом Расмуссеном і виступив перед Північноатлантичною радою і представниками країн, які надіслали свої війська для участі в МССБ.


Генеральний Секретар НАТО вітав генерала Петреуса з призначенням на посаду командувача МССБ (COMISAF). Він наголосив на тому, що це зміна командування, а не зміна стратегії, і що 46 країн підтвердили свою цілковиту підтримку цієї місії. «Ми усі продовжуватимемо нинішню стратегію політичної і військової боротьби проти талібів на їх території; поступової передачі відповідальності за безпеку афганцям; і допомоги уряду Афганістану в забезпеченні належного врядування і надання основних послуг афганському народу», – сказав Генеральний Секретар.


 У своєму брифінгу генерал Петреус наголосив на важливості цивільно-військового партнерства з Місією ООН з допомоги Афганістану (UNAMA) та іншими зацікавленими сторонами. «Ми усі повинні визнати необхідність об’єднати наші зусилля і рухатися уперед разом. Ми повинні мати єдність зусиль», – сказав він.


Звертаючись до своїх цілей на 2010 рік, генерал Петреус сказав: «Ми шукатимемо можливостей розширення безпеки; покращання здатності і зростання Афганських сил національної безпеки не тільки в сенсі чисельності, а й у сенсі здатності; і намагатимемося доповнювати одне одного в сфері врядування і надання базових послуг». Він наполягав на тому, що це має робитися у дусі повномасштабної участі і прозорості.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект