НОВИНИ

25.06.2010 | Заступник Міністра закордонних справ України Костянтин Єлісєєв взяв участь у засіданні Комісії Україна–НАТО
За матеріалами - Сайту "Україна-НАТО" МЗС України

24 червня 2010 року Заступник Міністра закордонних справ України Костянтин Єлісєєв взяв участь у засіданні Комісії Україна–НАТО в штаб-квартирі Альянсу в Брюсселі. Захід пройшов під головуванням Заступника Генерального Секретаря НАТО Клаудіо Бізоньєро.

В ході засідання Заступник Міністра поінформував представників Альянсу про основні результати реалізації внутрішньо- та зовнішньополітичних пріоритетів України. Увага була приділена підсумкам 100 днів перебування на посаді Президента України Віктора Януковича та діяльності нового Уряду України. Було відзначено зусилля української влади, спрямовані на забезпечення економічної стабільності та здійснення відповідних реформ, боротьбу з корупцією і проведення судової реформи.

Під час обговорення реалізації зовнішньополітичних пріоритетів України акцент був зроблений на незмінності курсу України на європейську інтеграцію. Країни-члени Альянсу були поінформовані про хід переговорів України з ЄС щодо укладення угоди про асоціацію, створення зони вільної торгівлі, запровадження безвізового режиму.

Окрема увага була приділена відновленню стратегічного партнерства з Росією. Стороною НАТО було схвально оцінено відновлення атмосфери довіри у відносинах між Києвом та Москвою.

Сторони відзначили успішність спільних зусиль, спрямованих на посилення практичної спрямованості особливого партнерства між Україною і НАТО. Було засвідчено обопільне прагнення й надалі розвивати двосторонній політичний діалог та співпрацювати у сферах, що становлять взаємний інтерес.

З боку Альянсу було підтверджено готовність продовжувати сприяння Україні в проведенні внутрішніх реформ у рамках реалізації Річної національної програми співробітництва Україна–НАТО на 2010 рік.

Під час засідання було високо оцінено внесок України в зміцнення міжнародного миру та безпеки. Сторони домовилися й надалі співпрацювати у протидії традиційним та новим безпековим викликам і загрозам.

У рамках перебування в Брюсселі Костянтин Єлісєєв провів окремі зустрічі із Заступником Генерального секретаря НАТО Клаудіо Бізоньєро та Помічником Генерального Секретаря НАТО з політичних питань та безпекової політики Дірком Бренгельманном.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект