НОВИНИ

09.07.2004 | Заклик до застосування суворих заходів в боротьбі з тероризмом
Джерело - New Defence Agenda

Європа повинна терміново прийняти міри щодо гармонізації діяльності поліцейських та прикордонних служб в боротьбі з міжнародним тероризмом. Це стало лейтмотивом зустрічі міністрів внутрішніх справ п’яти країн членів ЄС – Великобританії, Франції, Німеччини, Іспанії та Італії.


Міністри вирішили сприяти кращій координації зусиль в сфері відповідного законодавства, надання інформації про дані ДНК, проїзних документів та видачу дозволів на перетин кордонів.


Під час другого дня переговорів, що відбувався в графстві Дербішир за головуванням міністра внутрішніх справ Британії Девіза Бланкетта, були розглянуті питання фінансування та надання сучасних технологій для діяльності Інтерполу.


Міністри прийшли до згоди, що в деяких випадках, може бути обмежена свобода діяльності організацій для того, щоб більш ефективно вести боротьбу з міжнародним тероризмом. Це рішення викликало шок в деяких мусульманських общинах Європи.


Окрім цього, було прийнято рішення щодо підсилення взаємодії національних поліцейських сил. Подальший розвиток даного напрямку буде відбуватися під час засідання Ради міністрів юстиції та внутрішніх справ 19 липня.


Міністр внутрішніх справ Іспанії Хосе Антоніо Алонсо повідомив, що міністри досягли згоди щодо пріоритетності розробки програмного забезпечення для розпізнавання облич та відбитків пальців, які будуть міститисяв електроних ідентифікаційних документах.


Хосе Алонсо поінформував, що однією з головних тем обговорення стало питання “надання необхідних ресурсів до кінця 2004 року Європолу в галузі підтримки інформаційних технологій ”.   
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект