НОВИНИ

04.06.2010 | Міністр: Україна не згортатиме співпрацю з НАТО
Джерело - УНІАН

10 червня у Брюсселі відбудеться засідання Комісії Україна – НАТО на рівні міністрів оборони.

Як повідомили УНІАН у Департаменті преси та інформації Міністерства оборони України, вчора у Києві відбулася зустріч міністра оборони Михайла ЄЖЕЛЯ з групою іноземних радників при Міністерстві оборони України та Генеральному штабі Збройних Сил України, яку очолював керівник Офісу зв’язку з НАТО в Україні Мартін КОЖІЕЛ.

Сторони обговорили питання, пов’язані з організацією підготовки та проведення засідання Комісії Україна – НАТО.

Як відзначив М.ЄЖЕЛЬ, це засідання є чудовою нагодою зустрітися зі своїми іноземними колегами, ознайомити їх з пріоритетними завданнями, які стоять перед новим керівництвом Міністерства оборони України, більш детально обговорити всі проблемні питання.

“Це засідання є дуже важливим для української сторони. Керівництво нашої держави задекларувало позаблоковий статус. У той же час, це не означає, що Україна повністю згортає свою співпрацю з Альянсом. Ми виступаємо за переведення цього співробітництва у більш практичну площину”, - підкреслив М.ЄЖЕЛЬ.

У свою чергу іноземні радники при Міністерстві оборони України та Генеральному штабі ЗСУ детально ознайомили представників української сторони з ходом реалізації спільних проектів щодо надання допомоги Збройним Силам України у їхньому реформуванні і розвитку.

У зустрічі взяли участь радник з питань кадрового забезпечення розвитку Збройних Сил України, управління та фінансового менеджменту у сфері оборони Стівен ГЛОВЕР, радник з питань залучення допомоги з боку США, начальник відділу військового співробітництва Посольства США в Україні підполковник Шеннон МАККОЙ, заступник керівника Офісу зв’язку НАТО в Україні, експерт з питань розроблення та впровадження Річної національної програми, спостерігач при Спільному координаційному комітеті Керсті КЕЛЬДЕР та менеджер Програми професійної підготовки, спостерігач при Спільному координаційному комітеті Баррі АДАМС.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект