НОВИНИ

31.05.2010 | Саакашвілі привітав однопартійців з перемогою
За матеріалами - УНІАН

Президент Грузії Михайло СААКАШВІЛІ на підставі даних екзит-полів сьогоднішніх виборів до місцевих органів влади вже привітав правлячу партію "Єдиний національний рух" і кандидата в мери Тбілісі, чинного керівника міста Гігі УГУЛАВУ з перемогою.

В неділю в Грузії відбулися вибори, зокрема вперше в історії країни прямі вибори мера Тбілісі, а також проміжні парламентські вибори.

Екзит-поли провели дві відомі дослідницькі компанії - американська Edison Research і німецька GFK. Результати опитувань, проведених по Тбілісі, практично співпали. За попередніми даними екзит-полів, з великим відривом на перше місце виходить правляча партія і Г.УГУЛАВИ.

За словами М.СААКАШВІЛІ, "остаточним результатом сьогоднішніх виборів є те, що демократія в Грузії здобула чергову перемогу".

Президент Грузії заявив, що на виборах була рекордно великою активність виборців, за що він особливо подякував населенню країни.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект