НОВИНИ

31.05.2010 | Кетрін Ештон говоритиме у Варшаві, зокрема, про "Східне патнерство"
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Розвиток проекту "Східного партнерства", Польське головування в ЄС у другій половині 2011 року та формування європейської дипломатичної служби будуть головними темами переговорів у Варшаві 31 травня Високого представника ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Кетрін Ештон з представниками польської влади.

Передбачається, що К.Ештон у польській столиці зустрінеться з тимчасовим виконувачем обов'язків президента РП, маршалком Сейму Броніславом Коморовським, керівником МЗС РП Радославом Сікорським і міністром оборони країни Богданом Кліхом.

Напередодні Р.Сікорський заявив, що під час зустрічі з головою європейської дипломатії він говоритиме про те, хто з представників Польщі міг би посісти керівні посади в об'єднаній європейській дипломатії. На сьогодні в Польщі розглядаються три кандидатури на одне з трьох керівних посад в Європейській службі зовнішньої діяльності: нинішнього заступника керівника МЗС РП Міколая Довгелевича, колишнього міністра закордонних справ Адама Ротфельда та колишнього польського прем'єра, незалежного сенатора Влодзімєжа Цімошевича. Крім того, Р. Сікорський наголосив, що поінформує К.Ештон про результати неформальної зустрічі керівників МЗС ЄС та "Східного партнерства" 24 травня у Сопоті.

Міністр закордонних справ Польщі підкреслив, що візит К.Ештон відбудеться на щляху її слідування до Ростова-на Дону на саміт ЄС-Росія: "Мені здається, що це дуже добре, що на шляху до Росії вона зупиняється в Польщі, бо питання відносин Росії і ЄС для поляків сьогодні дуже важливі".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект