НОВИНИ

28.05.2010 | У Кракові відзначатимуть десятиріччя створення "Спільноти демократій
Джерело - УКРІНФОРМ

У Кракові 2-4 липня відбудеться зустріч на високому рівні міжнародної організації "Спільнота демократій", присвячена десятирічному ювілею створення інституції. На неї запрошено міністрів закордонних справ з-понад 100 країн світу, а також відомих лідерів демократичних рухів, неурядових організацій, представників ЗМІ.

Як підкреслюють у МЗС Польщі, метою зустрічі буде внесення змін до Варшавської Декларації організації від 27 червня 2000 року, а також запровадження "Дорожньої карти" (Global Democracy Work Plan) для поглиблення міжнародною спільнотою демократичних процесів у світі. Під час зустрічі гості планують обговорити теми загроз демократії, зокрема з огляду на економічну кризу, ролі активістів і жінки в демократичних процесах, а також впливу новітніх технологій на розвиток демократії.

Очікується, що участь у зустрічі "Спільноти Демократій" візьмуть близько 500 гостей. Свою присутність на ній уже підтвердили нинішній та колишній Держсекретарі США Гілларі Клінтон і Мадлен Олбрайт, голова Європарламенту Єжи Бузек, керівники МЗС Німеччини і Швеції Гвідо Вастервелле, Карл Більдт тощо. Очікується також присутність у Кракові колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, колишніх президентів Польщі і Чехії Лєха Валенси, Вацлава Гавела.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект