НОВИНИ

27.05.2010 | Міноборони хоче більше співпрацювати з НАТО
За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Міністерство оборони України позитивно оцінює усі здобутки співробітництва з НАТО і наголошує на його подальшій активізації з метою досягнення реальних практичних результатів.

Про це заявив перший заступник міністра оборони України Григорій ПЕДЧЕНКО під час засідання міжнародного круглого столу «Пріоритети реформування сектору безпеки і оборони в Україні, який проходить у Києві у рамках засідання спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи.

«Хочу засвідчити, що Міністерство оборони України позитивно оцінює усі здобутки співробітництва з НАТО і докладатиме зусиль для забезпечення його подальшого нарощування з метою досягнення реальних практичних результатів», - заявив Г.ПЕДЧЕНКО.

Він наголосив, що нинішнє керівництво військового відомства дотримується принципів наступництва та послідовності і продовжуватиме співробітництво з НАТО у сфері розбудови національних Збройних Сил.

Г.ПЕДЧЕНКО також повідомив, що на початку червня у Брюсселі делегація Міноборони братиме участь у засіданні комісії Україна-НАТО на рівні голів оборонних відомств. «У ході засідання планується обговорення з нашими партнерами питання щодо стану та перспектив подальшого співробітництва з Альянсом», - зазначив перший заступник міністра оборони.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2073. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект