НОВИНИ

26.05.2010 | Розпочалося восьме засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи високого рівня
За матеріалами - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

26 травня 2010 року під спільним головуванням Першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Степана Гавриша та заступника Генерального Секретаря НАТО з питань оборонної політики та планування Іржі Шедіві розпочалося восьме засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи (СРГ ВР) високого рівня.

З української сторони у роботі засідання бере участь керівництво та провідні експерти органів державної влади сектору безпеки і оборони, зокрема: Міністерства закордонних справ України, Комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Адміністрації Державної прикордонної служби України тощо. У числі запрошених гостей на засідання прибули високопосадовці Міжнародного секретаріату НАТО, представники дипломатичних місій країн-членів Північноатлантичного Альянсу та міжнародних організацій.

Під час засідання планується розглянути низку актуальних питань співробітництва Україна-НАТО у сфері реформування вітчизняного сектору безпеки та оборони, вдосконалення міжвідомчої координації процесу реформування структур цього сектору, а також підвищення ролі СРГ ВР в імплементації Річних національних програм України. Окрім цього, учасники засідання візьмуть участь у дискусії щодо стану та перспектив проведення стратегічного оборонного огляду в Україні, а також подальшої реалізації інших проектів, започаткованих під егідою СРГ ВР.

В рамках засідання СРГ ВР, також відбудеться круглий стіл Мережі партнерства Україна-НАТО з підвищення обізнаності громадянського суспільства, на якому представниками неурядових організацій та експертного середовища обговорять пріоритети реформування сектору безпеки і оборони України та оборонного співробітництва.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект