НОВИНИ

25.05.2010 | Південній Кореї слід попередити агресії з боку КНДР - Білий Дім
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент США Барак Обама повністю розділяє позицію президента Південної Кореї Лі Мен Бака щодо інциденту з військовим кораблем "Чхонан". Він вважає оголошення, зроблене у цьому контексті урядом країни, цілком зрозумілим і прийнятним. Про це йдеться у спеціальній заяві, поширеній прес-службою Білого Дому.

"Республіка Корея може продовжувати розраховувати на повну підтримку з боку Сполучених Штатів Америки", - наголошується у документі. Американська сторона підтримує вимогу президента Лі, щоб "Північна Корея негайно вибачилася, покарала винних у нападі та припинила свою агресивну й небезпечну поведінку". У цьому контексті президент США наказав військовому командуванню координувати дії із керівництвом Республіки Корея, аби "забезпечити готовність попередити майбутні агресії".

У заяві підкреслюється, що Сполучені Штати Америки підтримують звернення президента Лі Мен Бака до Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй. Постійний представник США при ООН та глава американського зовнішньополітичного відомства проводять відповідні консультації з країнами-членами РБ щодо подальших кроків стосовно КНДР. "Сполучені Штати Америки продовжують працювати з Республікою Корея та іншими союзниками над зменшенням загрози, яку Північна Корея становить для регіональної стабільності", - вказується в документі.

Державний секретар США Хілларі Клінтон має намір 26 травня відвідати Сеул, аби обговорити із керівництвом країни ситуацію, що склалася. Барак Обама проведе зустріч із Лі Мен Баком в Канаді на саміті G-20.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект