НОВИНИ

24.05.2010 | Міністри закордонних справ України і Польщі затвердили календар співпраці між відомствами на найближчі два роки
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Міністри закордонних справ України і Польщі Костянтин Грищенко і Радослав Сікорський обговорили сьогодні у Сопоті широке коло питань двосторонніх українсько-польських відносин. Одним з практичних результатів зустрічі стало затвердження календаря співпраці між відомствами двох країн на найближчі два роки. Зустріч відбулася перед початком форуму керівників МЗС країн ЄС з їх колегами з країн "Східного партнерства".


 


В осо



бистій розмові К.Грищенко і Р.Сікорський наголосили на необхідності активізувати політичний діалог між країнами на всіх щаблях державної влади, розвитку міжвідомчих і міжрегіональних контактів, а також проведення найближчим часом на рівні заступників міністрів закордонних справ перегляду двосторонніх механізмів консультації.


Сторони висловили зацікавлення швидкою імплементацією "Східного партнерства" у сфері комплексних програм інституційного розвитку (CIB), регіонального розвитку й інтегрованого управління кордонами (IBM). На зустрічі було акцентовано увагу на необхідності розв'язання проблем у сфері руху громадян і за прийняття "Дорожньої карти" безвізового руху між Україною і ЄС. У контексті поглиблення євроінтеграційних процесів міністри висловилися за зміцнення практичної співпраці України з "Веймарським трикутником" (Франція, Німеччина, Польща) і "Вишеградською групою" (Польща, Чехія, Словаччина і Угорщина).


К.Грищенко і Р.Сікорський підкреслили особливу вагу необхідності ефективної організації Євро-2012. З цією метою вони домовилися підтримати підготовку найближчим часом IV засідання Українсько-польського міжурядового комітету з питань підготовки і проведення чемпіонату під головуванням голів урядів обох країн.


Керівники МЗС обох країн порозумілися також у питанні якнайшвидшого започаткування Українсько-польського форуму партнерства, що має на меті зміцнення діалогу між суспільствами обох країн і сприяння процесу зближення і поєднання українського і польського народів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7292. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект