НОВИНИ

20.05.2010 | Сенат США провалив план Обами з контролю за банками
Джерело - УНІАН

Законопроект щодо посилення контролю за фінансовими інституціями, запропонований адміністрацією президента США Барака Обами, не здобув необхідної підтримки в Сенаті. "За" висловилися 57 законодавців, "проти" - 42, зокрема два представники Демократичної партії. Для ухвалення законопроекту було потрібно 60 голосів.

Про плани реформування фінансової системи країни Б.Обама оголосив в січні 2010 року. Президент запропонував накласти законодавчі обмеження на розміри пасивів найбільших банків, а також обмежити банківську практику торгівлі цінними паперами за рахунок власних коштів (proprietary trading), зокрема за рахунок внесків громадян, застрахованих державою.

Також серед заходів фінансового регулювання від Обами – ліміт на розміри фінансових корпорацій і обмеження ділових зв`язків банків з такими "тіньовими" інвестиційними інституціями, як хедж-фонди і фонди private equity.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект