НОВИНИ

19.05.2010 | Новий британський прем’єр здійснить перший закордонний візит до Парижа
За матеріалами - Korespondent.net

Сьогодні, 19 травня, новий прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон вирушить з візитом до Франції.

Як повідомляє Reuters, це буде його перший закордонний вояж у новому статусі. Кемерон зустрінеться з президентом Ніколя Саркозі, після чого в п’ятницю відправиться у Берлін. Там його чекає зустріч з канцлером Ангелою Меркель.

Агентство зазначає, що Консервативна партія Девіда Кемерона відноситься до тієї ж політичної групи, в яку входять Саркозі і Меркель. Проте, торік майбутній британський прем’єр здивував своїх колег тим, що вивів свою політичну силу в Європарламенті з числа правоцентризму.

Кемерон тоді заявив, що його рішення обумовлене тим, що група правоцентризму підтримує глибшу інтеграцію до Євросоюзу. Консерватори ж приєдналися до дрібнішої групи євроскептиків, після чого Ніколя Саркозі публічно висловив розчарування їхнім рішенням.

Нагадаємо, 11 травня у відставку пішов прем’єр-міністр Великобританії Гордон Браун. Його місце зайняв  лідер британської Консервативної партії Девід Кемерон, який отримав дозвіл від королеви Єлизавети  II сформувати новий уряд.

Через декілька годин у британській столиці було оголошено про перші призначення в новому коаліційному уряді консерваторів і ліберальних демократів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект