НОВИНИ

17.05.2010 | НАТОвські та афганські війська вбили 25 екстремістів
Джерело - Голос Америки

Афганські офіційні особи повідомили, в п’ятницю і суботу міжнародні та афганські війська провели операції по всій країні, в ході яких знищили щонайменше 25 бойовиків.

У районі селища Сангін, що в провінції Гельманд, військові вбили 10 екстремістів і затримали високопоставленого командира Талібану муллу Мохамеда Гассана. Посадовці кажуть, що Гассан був причетний до атак на війська в північній частині провіції.

Вісьмох бойовиків застрелено і двох затримано в районі Сурх-Род у провінції Нангахар. Уряд повідомив, що ще кількох екстремістів було вбито протягом останньої доби в різних частинах країни, включно із щонайменше сімома в північній провінції Баглан.

Тимчасом Міністерство внутрішніх справ Афганістану заявило, що в п’ятницю у східній провінції Газні повстанці застрелили п’ятьох афганських службовців, які охороняли автоколону з транспортом нафти. За повідомленням офіційних осіб, сили безпеки застрелили шістьох бойовиків, які були причетні до атаки.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект