НОВИНИ

14.05.2010 | Газпром може відкусити Чорноморський шельф України
Джерело - Українська правда

Газпром може стати "хазяїном" Чорноморського шельфу України. Про це заявив депутат від НУНС Борис Тарасюк в ефірі 5 каналу, коментуючи намір уряду укласти мирову угоду з компанією "Vanco Prykerchenska Ltd.".

"Те, що нинішній уряд Азарова пішов на те, щоб укласти так звану мирову угоду, це називається свої укладають мирову зі своїми. Тобто свій уряд, який вони мають, укладає мирову зі своїм бізнесом, який їх спонсорував і який їм підконтрольний", - зазначив він.

"Vanco Prykerchenska Ltd.", яка є власне компанією українських і російських олігархів, не має засобів, щоб забезпечити видобуток з великих глибин газу. Таке обладнання є лише в Норвегії", - сказав Тарасюк.

За словами депутата, "ця компанія неспроможна видобувати газ з нашого шельфу".

"А що буде в разі так званої мирової угоди? Просто цей континентальний шельф передадуть в розпорядження Газпрому. А Газпром має орендоване обладнання норвезьких компаній", - сказав він.

"Ми можемо бути свідками того, що Газпром стане хазяїном нашого шельфу і багатств, які там знаходяться", - підкреслив Тарасюк


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект