НОВИНИ

13.05.2010 | Польща не готова до євро
Джерело - Польське Радіо для Закордону, Європейський простір

Польща не відповідає вимогам, необхідних задля введення спільної європейської валюти, отже, вона не підготовлена до залучення до зони євро. Таку оцінку оприлюднила у спеціальному рапорті Європейська Комісія.

Документ, який опрацювали експерти ЄС, не дивує, бо давно відомо, що Польща не здійснює всіх вимог. Найбільшою проблемою є зростання дефіциту державних фінансів, який перевищує дозволений рівень 3 відсотків ВВП. Найновіші дані Європейської Комісії свідчать, що цей показник перевищує 7 відсотків ВВП.

Варшава планує обмежити дефіцит аж у 2012 році. Подібно, як більшість країн, Польща має проблему також з інфляцією. Поки що польський уряд не визначив дати залучення до єврозони, вказується, що можливий термін – це 2015 рік. Європейська Комісія систематично оцінює прогрес, з яким окремі країни підготовляються до запровадження спільної валюти.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4073. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект