НОВИНИ

12.05.2010 | Національні керівники у галузі озброєнь зосередилися на вимогах до основних сил і засобів
Джерело - Офіційний сайт НАТО

Національні керівники у галузі озброєнь з 28 країн – членів НАТО зібралися 29 квітня у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі на свою дворічну Нараду національних керівників у галузі озброєнь (CNAD).

 

CNAD зосереджена на посиленні розвитку ключових сил і засобів, необхідних для долання загроз ХХІ сторіччя. Вони вивчали, як краще надавати підтримку операціям і місіям НАТО в Афганістані, на Балканах, в Середземномор'ї і поблизу Африканського рогу. Трансформація структур і процедур CNAD паралельно з розробленням нової Стратегічної концепції Альянсу і поточними реформами в штаб-квартирі НАТО також була важливою темою для обговорення.

Ключові теми


CNAD вивчала можливості поточних і майбутніх багатонаціональних проектів на підтримку операцій Альянсу з особливою увагою до впливу економічної кризи на бюджети.

Більше того, учасники наради почули від багатьох виступаючих про підтримку з боку CNAD операцій і місій НАТО в таких сферах, як сили спеціального призначення, робоча програма захисту від тероризму, протидія саморобним вибуховим пристроям і трансатлантична співпраця в оборонній промисловості.

І насамкінець, керівники у галузі озброєнь розглянули звіти про хід робіт в протиракетній обороні і створення сил і засобів наземного спостереження Альянсу (AGS). Вони також взяли до відома доповідь про довгострокові вимоги до сил і засобів Альянсу.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект