НОВИНИ

11.05.2010 | Україна підпише угоду про ЗВТ з Норвегією, Швейцарією та Ліхтенштейном
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Україна і Європейська асоціація вільної торгівлі (ЄАВТ) планують найближчим часом погодити питання, що залишилися, і підготувати до підписання угоду про створення зони вільної торгівлі на наступному засіданні Ради міністрів ЄАВТ - 24 червня.

Про це йдеться в повідомленні, поширеному ЄАВТ за підсумками 5-го раунду переговорів про створення ЗВТ з Україною, що пройшли в Києві 27-30 квітня ц.р.

Як повідомляв УНІАН, Україна і Європейська асоціація вільної торгівлі (ЄАВТ) почали офіційні переговори зі створення зони вільної торгівлі у квітні 2009 року.

Країни ЄАВТ запропонували Україні почати переговорний процес про створення зони вільної торгівлі в серпні 2007 року. Угода про вільну торгівлю з країнами ЄАВТ є важливим кроком для України в контексті створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом.

Довідка УНІАН. Європейська асоціація вільної торгівлі (ЄАВТ) створена в 1960 році за результатами Стокгольмської конвенції. До складу ЄАВТ входять Норвегія, Ісландія, Швейцарія і Ліхтенштейн. Три країни ЄАВТ (окрім Швейцарії) є частиною внутрішнього ринку Європейського Союзу через Угоду про Європейський економічний простір (ЄЕП), яка набула чинності в 1994 році.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект