НОВИНИ

11.05.2010 | Консерватор застеріг ліберал-демократів від серйозної помилки
Джерело - УНІАН

Переговори, які тривали в понеділок, між правлячою Лейбористською і опозиційною Ліберально-демократичною партіями щодо формування нового уряду були "позитивними", повідомив міністр в уряді лейбористів Ед Боллс.

Коли його запитали, як відбувалися переговори між впливовими представниками обох партій, Боллс сказав, що вони були "позитивними і конструктивними".

Раніше лідер лейбористів Гордон Браун, який є прем’єр-міністром з 2007 року, заявив, що Лейбористська партія повинна обрати нового лідера восени цього року, а також про початок офіційних переговорів з лідером ліберал-демократів Ніком Клеггом про створення коаліції.

Зі свого боку міністр закордонних справ у тіньовому кабінеті британських консерваторів Уільям Хейг заявив, що ліберал-демократи зроблять серйозну помилку, якщо спробують сформувати уряд з лейбористами. На думку Хейга, такий кабінет міністрів не буде стійким.

У минулі вихідні між керівництвом Консервативної і Ліберал-демократичної партій велися інтенсивні переговори про можливість формування урядової коаліції.

Загальні вибори, що пройшли 6 травня у Великій Британії, не принесли абсолютної більшості місць у Палаті громад жодній партії. Найбільшу кількість мандатів (306 з 650) одержала опозиційна Консервативна партія, друге місце посіла правляча Лейбористська партія (258 місць). Як і ким буде сформовано новий уряд залежить тепер від ліберал-демократів, які одержали 57 мандатів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект