НОВИНИ

30.12.2004 | До кінця 2005 року український контингент буде виведено з Іраку - Кузьмук
Джерело - ProEUROPA

Міністр оборони України Олександр Кузьмук заявляє, що до кінця 2005 року український контингент буде виведено з Іраку.

Як повідомиляє прес-служба міністра оборони, про це О.Кузьмук сказав, відповідаючи на запитання журналістів в ході робочої поїздки в Миколаївському гарнізоні.

У 2005 році ми плануємо скоротити наш контингент на один батальйон. У квітні наступного року до Іраку направлятиметься вже не бригада, а посилений батальйон, і до кінця 2005 року ми завершимо вивід контингенту”, - сказав О.Кузьмук.

Він також додав, що паралельно з партнерами по коаліції узгоджуватимуться усі питання прикриття під час виводу контингенту і, безумовно, продовжуватиметься підготовка заміни зі складу силових структур Іраку.

Як повідомлялось, 3 грудня Верховна Рада України ухвалила постанову, у якій звернулася до Президента Леоніда Кучми відкликати миротворчий український контингент з Республіки Ірак у зв´язку із різким загостренням ситуації в цій країні.
Українські військовослужбовці беруть участь у миротворчій місії в Іраку з серпня 2003 року. За цей час там загинуло 9 українців. На даний час в Іраку перебуває близько 1600 українських військовослужбовців.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект