НОВИНИ

10.05.2010 | Для захисту євро потрібний стабілізаційний фонд
Джерело - УНІАН

Міністри фінансів країн Європейського Союзу розглянули питання про створення стабілізаційного фонду ЄС для захисту євро. Керівники фінансових відомств мають затвердити план, ухвалений два дні тому на саміті голів урядів 16 країн зони євро щодо захисту європейської валюти. При цьому в рамках створення фонду пропонується збільшити об`єм доступної фінансової допомоги країнам єврозони до 60 млрд євро, яка поширюватиметься на все 27 країн Євросоюзу. Нині час ліміт допомоги країнам, що опинилися в складних фінансових умовах, обмежений 50 млрд євро.

Наголошується, що не всі сторони дотримуються єдиної думки з цього питання. Зокрема, британський міністр фінансів Алістер Дарлінг заявив, що Великобританія не збирається підтримувати пропозицію про створення стабілізаційного фонду для захисту євро. На його думку, створення подібного фонду стосується виключно 16 країн, що використовують євро як свою валюту. Британія до таких не входить.

На екстреній зустрічі в Брюсселі присутні міністри фінансів 27 країн Євросоюзу.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект