НОВИНИ

08.05.2010 | Путін каже, що Росія витратить 3 млрд. доларів на нову базу для ЧФ РФ
Джерело - УНІАН

Росія має намір до 2020 року витратити на будівництво нової бази для Чорноморського флоту РФ у Новоросійську 3 млрд. доларів.

Про це прем`єр-міністр Росії Володимир Путін сказав під час робочої поїздки до Новоросійська.

Зокрема, В.Путін повідомив, що в рамках прийнятої Федеральної цільової програми до 2020 року на будівництво бази буде виділено 92 млрд. рублів (близько 3 млрд. доларів). Він також повідомив, що на даний момент вже виділено на будівництво 13,5 млрд. рублів (близько 450 млн. доларів).

У свою чергу, начальник Спецбуду Росії Микола Аброскін розповів, що програма будівництва, яке ведеться з 2005 року, розрахована на три етапи. Цього року завершується перший етап, другий завершиться в 2016 році, третій, - у 2020 році. Як повідомив М.АБРОСКІН, на сьогодні збудовано три причали, дві частини берегоутворення загальною площею близько 8 га, ведеться будівництво хвилезахисних споруд.

Начальник Спецбуду додав, що вся глибоководна частина робіт буде закінчена в 2011 році. Він зазначив, що під час будівництва огорожі від хвиль застосовуються унікальні технології, які дозволяють підвищити стійкість споруд до гідроударів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект