НОВИНИ

07.05.2010 | Україна є послідовною у військовій співпраці з НАТО - керівник Військового Комітету Альянсу адмірал Ді Паола
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Україна є послідовною у військовій співпраці з НАТО, і союзники по Альянсу відповідатимуть Україні такою ж послідовністю. Про це у Брюсселі під час прес-конференції за підсумками дводенної зустрічі начальників Генеральних штабів країн Альянсу заявив керівник Військового Комітету НАТО італійський адмірал Джимпаоло Ді Паола.

Відповідаючи на запитання про стан готовності України до участі у Силах реагування НАТО, євровоєначальник відзначив як "дуже змістовну" презентацію з цього питання, яку зробив в рамках зустрічі очільник Генерального штабу - Головнокомандувач ЗС України генерал армії Іван Свида.

"На чому наголосив Іван Свида - це спадковість по відношенню до партнерства з Альянсом. Ми взаємодіємо з Українськими Збройними Силами на основі цієї спадковості, співпраця є дуже активною. Тож, незважаючи на будь-які політичні міркування, Україна буде продовжувати співробітництво з НАТО, на чому наголосив не тільки начальник Генерального штабу, але й політичне керівництво України. Безумовно, Альянс у військовому співробітництві з Україною буде відповідати таким же чином," - сказав Джимпаоло Ді Паола.

Він окремо наголосив на тому, що участь України в операціях Альянсу є вражаючою, країна залишається єдиним партнером, який бере участь у всіх операціях НАТО, а зараз ще й робитиме власний внесок у Сили реагування НАТО.

"Українські підрозділи, які підготовлені до застосування у Силах реагування на початку другого півріччя 2010 року та у наступній ротації є дійсно дуже високої якості," - сказав керівник Військового Комітету НАТО.

Адмірал нагадав також, що в рамках зустрічі начальників Генеральних штабів Україна підписала Меморандум про порозуміння щодо обміну даними повітряної обстановки з НАТО через турецьких партнерів, що також є свідченням активного співробітництва між сторонами.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект