НОВИНИ

05.05.2010 | У Греції розпочалися погроми і підпали: троє загиблих
Джерело - УНІАН

Троє людей загинуло при пожежі банку в Афінах, підпаленого в середу демонстрантами, які протестують проти дій уряду. Будівля банку загорілася від пляшок із запальною сумішшю.

Ця пожежа не єдина. Ще одна пожежа - неподалік від парламенту країни, там також горить пожежна машина. Третя пожежа зареєстрована в середу в ході зіткнень демонстрантів з поліцією в Афінах - горить управління номархії (області) Афін.

Що стосується першої пожежі - в банку, то вона, очевидно, найсерйозніша. "Пожежники виявили в банківському відділенні троє загиблих", - повідомила співбесідниця агентства.

Сотні демонстрантів закидали каменями спецназ у будівлі парламенту Греції. Маніфестанти спробували прорвати кордон поліції, проте були розсіяні вартою порядку за допомогою сльозогінного газу. Молоді люди в чорних масках продовжують кидати камені і пляшки в  поліцейських, які прикриваються пластиковими щитами. Інша група демонстрантів била вітрини магазинів.

Представники уряду Греції раніше заявляли, що не мають наміру вдаватися до силових акцій, вважаючи, що населення має право висловити на мітингах свою думку. Поліцейських в кордонах виставляється в десятки разів менше, ніж демонстрантів. Водомети не використовуються.

За оцінками поліції, в нинішньому марші по вулицях міста до парламенту Греції бере участь близько 27 тисяч чоловік, проте, за підрахунками очевидців, до будівлі головного законодавчого органу країни прийшло не менше 40 тисяч чоловік. Це найкрупніша акція протесту з початку кризи, що розпочалася наприкінці минулого року.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект