НОВИНИ

05.05.2010 | У Греції проходять масові акції протестів проти програми економії уряду
Джерело - УКРІНФОРМ

У Греції розпочалися нові масові акції протестів проти програми економії уряду, згідно з якою у найближчі три роки з метою запобігання банкрутству держава мала заощадити 30 млрд євро. Серед протестувальників - викладачі, лікарі, комунальники, авіадиспетчери й інші службовці держсектора.

Акція протесту у рамках дводенного страйку працівників держсектора пройшла вчора вранці в афінському Акрополі. Її учасники виступають проти укладеної грецьким урядом з Євросоюзом і МВФ стабілізаційної угоди, яка передбачає урізання зарплат, пенсій й істотне підвищення податків.

Активну участь в акціях протесту беруть викладачі шкіл і вузів, лікарі державних лікарень. З учорашнього дня страйкують прибиральники сміття. У середу, 5 травня, страйк авіадиспетчерів може паралізувати повітряний рух у країні. До акцій профспілок держсектора приєднається також найбільше профоб'єднання приватного сектора - Загальна конфедерація праці Греції.

Як повідомляється, вчора ввечері у рамках акції протесту шкільні вчителі захопили студію державної телекомпанії, перервавши трансляцію передач на дві години.

Раніше Міжнародний валютний фонд і Євросоюз оголосили про виділення Греції 110 мільярдів євро за умови упорядковування державних фінансів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект