НОВИНИ

20.04.2010 | У навчанні Сил реагування НАТО “Голден Маск – 2010” беруть участь 30 військовослужбовців зі складу взводу радіацій Сухопутних військ ЗС України.
За матеріалами - Сайту "Україна-НАТО" МЗС України

У Німеччині на військових полігонах Бундесверу “Берген” та “Мюнстер” розпочалася активна фаза міжнародного сертифікаційного навчання Сил реагування НАТО “Голден Маск – 2010”.


У цьому навчанні беруть участь 30 військовослужбовців зі складу взводу радіаційного, хімічного і біологічного захисту та відділення дозиметричного й хімічного контролю 144-го окремого батальйону РХБ захисту 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України.


Головна мета участі українського підрозділу РХБ захисту у навчанні “Голден Маск – 2010” полягає у проведенні злагодження та сертифікації до можливої участі у складі багатонаціонального батальйону РХБ захисту 15-ї ротації Сил реагування НАТО 


Після прибуття до Німеччини протягом 17-18 квітня військовослужбовці  українського підрозділу РХБ захисту отримали індивідуальну стрілецьку зброю Бундесверу та ознайомилися з порядком дій з нею. Також були уточнені завдання на участь у навчанні відповідно до оперативного наказу, отримано та організовано зв’язок з вищим командуванням.


У свою чергу німецьку сторону було ознайомлено з можливостями підрозділу РХБ захисту ЗС України, порядком і процедурами виконання основних завдань, які на нього покладені.


Активна фаза міжнародного сертифікаційного навчання Сил реагування НАТО “Голден Маск – 2010” триватиме до 22 квітня.


По її завершенню, 23 квітня, відбудеться підбиття підсумків навчання, після якого підрозділ РХБ захисту ЗС Україну вирушить маршем з Німеччини через Польщу в Україну.


 


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект