НОВИНИ

28.12.2004 | Схвальна реакція на українські вибори з Євросоюзу та НАТО
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Лідери Європейського союзу схвально відгукнулися про переголосування другого туру президентських виборів в Україні. Такі заяви пролунали, зокрема, від уповноваженого ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Хав"єра Солани та голови Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу. 


«Перемога Ющенка стала добрим днем для демократії та розвитку відносин між Україною та Євросоюзом», - заявив голова Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу. Він висловив переконання, що цим своїм рішенням український народ зробив крок у напрямку мирного і демократичного суспільства.


Водночас Верховний Представник ЄС з питань зовнішньої політики й політики безпеки Хав'єр Солана привітав український народ наголосивши, що значення цих виборів для майбутнього України важко переоцінити. За його словами, на плечі нового державного керівництва України лягає велика відповідальність. «Воно повинно й далі працювати над тим, щоб зростав добробут народу і налагоджувалося добре співіснування із сусідами», - підкреслив Солана.


Результати президентських виборів в Україні викликали позитивну реакцію також і в НАТО. Як заявив генеральний секретар альянсу Яап де Хооп Схеффер, він радий, що український народ зробив саме такий вибір, додавши, що Україна має стратегічне значення для НАТО.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект