НОВИНИ

27.12.2004 | ОБСЄ сподобалися вибори, але є одне але
Джерело - Українська правда

Керівник місії спостерігачів від Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Герт Аренс дав високу оцінку роботі виборчих комісій усіх рівнів у ході переголосування другого туру виборів президента України.

Про це він заявив на зустрічі з керівником місії спостереження від СНД Володимиром Рушайлом, передає РБК.

Особливо Аренс відзначив виконання своїх функцій Центральною виборчою комісією. Водночас, він висловив занепокоєність рядом порушень норми, що стосується заборони агітації після 24 грудня.

У ході зустрічі співрозмовники визнали, що передвиборча агітація кандидатів на пост президента України при підготовці до повторного голосування 26 грудня носила більш збалансований характер.

Сторони також підкреслили важливість других теледебатів між Віктором Януковичем і Віктором Ющенком як ефективного засобу зміцнення демократії в країні і зняття емоційної напруги в українському суспільстві.

27 грудня о 17.00 (мск) у Києві Міжнародна місія спостереження за українськими виборами, до складу якої, окрім групи спостерігачів від Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини, входять також представники парламентських асамблей ОБСЄ, Ради Європи і НАТО, а також Європейського парламенту, оприлюднить свої попередні висновки щодо голосування 26 грудня.

У роботі місії беруть участь 55 довгострокових спостерігачів і близько 1,3 тис. короткострокових.

Цього ж дня свій попередній звіт оприлюднить і місія від СНД, 959 спостерігачів якої беруть участь у процесі моніторингу повторного голосування по всій Україні| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект