НОВИНИ

27.12.2004 | Вибори парламенту в Узбекістані "по-Карімову"
Джерело - Українська служба ВВС

Громадяни Узбекистану голосували у неділю на парламентських виборах на тлі посилених заходів безпеки після численних антиурядових акцій протягом року.

Офіційно в країні не існує політичної опозиції, і лише п'ятьом партіям, які підтримують президента Іслама Каримова, було дозволено висувати своїх кандидатів. Сам президент назвав вибори важливим кроком на шляху до демократії, наголосивши, що Узбекистан йде власним шляхом і ніхто не може диктувати країні умови і напрямок розвитку.


Кореспондент Бі-Бі-Сі у Ташкенті каже, що значна частина мешканців країни ігнорує вибори, вважаючи парламент безсилим органом, що виконує вказівки президента.


Карімов покладає відповідальність на Кучму


Промовляючи до журналістів після того, як він проголосував, президент Узбекистану Іслам Карімов сказав, що нинішні події в Україні спричинені великим протестним потенціалом, що накопичився в Україні, і помилками президента Леоніда Кучми.


За словами Іслама Карімова, комбінації чи розрахунки Леоніда Кучми були такими витонченими і далекосяжними чи мали так багато складових, що на певному етапі президент Кучма прорахувався.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект