НОВИНИ

24.12.2004 | США позитивно оцінили перебіг передвиборної кампанії в Україні
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Сполучені Штати Америки вважають нинішній перебіг передвиборчої кампанії в Україні добрим знаком, що фальсифікацій та підтасовок на голосуванні в неділю не буде. 


У четвер заступник речника державного департаменту США Адам Ерелі заявив журналістам, що США позитивно оцінюють перебіг передвиборчої кампанії в Україні перед переголосуванням другого туру. “Це дає підстави сподіватися, що цього разу вибори відповідатимуть міжнародним стандартам, а голоси виборців буде підраховано чесно”,- сказав Адам Ерелі.


 Він підкреслив, що нині вперше за весь час виборчих перегонів в Україні Віктор Ющенко отримав доступ до друкованих та електронних засобів масової інформації. Характеризуючи готовність Центральної виборчої комісії України до підрахунку голосів, заступник речника держдепартаменту наголосив, що дуже важливо унеможливити втручання в роботу комп’ютерної мережі ЦВК, що мало місце під час підбиття підсумків голосування 21 листопада. Допомогти в цьому, вважає Адам Ерелі, можуть американські фахівці. “Там буде багато, як ніколи, закордонних спостерігачів і очі всього світу стежитимуть за Україною на такому рівні, якого не було ні 31 жовтня, ні 21 листопада”,- сказав Адам Ерелі.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект