НОВИНИ

09.07.2004 | Україна має бути в НАТО, вважає Холбрук
Джерело - УНІАН

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства закордонних справ України, сьогодні Міністр закордонних справ України Костянтин ГРИЩЕНКО зустрівся з Р.ХОЛБРУКОМ, який перебуває в Україні з приватним візитом.


Р.ХОЛБРУК відзначив кардинальні зміни, що відбулися в нашій державі з моменту його першого візиту до України у 1983 році. Він наголосив на суттєвих змінах, досягнутих Україною за роки її незалежності, зокрема, на шляху розбудови громадянського суспільства та реалізації ринкових реформ. Американський політик підкреслив важливість демократичної і незалежної України як для США, так і для Європи.


К.ГРИЩЕНКО і Р.ХОЛБРУК обмінялися думками стосовно реалізації курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію. У ході бесіди обговорювались сучасний стан та перспективи розвитку українсько-американського співробітництва, шляхи подальшого поглиблення стратегічного партнерства між Україною та США.


Також К.ГРИЩЕНКО і Р.ХОЛБРУК обмінялися думками стосовно проведення президентських передвиборних кампаній в США та Україні.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект