НОВИНИ

22.12.2004 | ОБСЄ проведе в Україні наймасштабнішу місію в своїй історії
Джерело - Радіо "Німецька хвиля "

Від Організації з безпеки та співробітництва в Європі спостерігатиме за переголосуванням другого туру президентських виборів в Україні близько 1300 осіб. Про це ”Німецькій хвилі” повідомив голова місії ОБСЄ у Києві Ґеерт Аренс.


Загалом Центральна виборча комісія зареєструвала вже понад 12 тисяч міжнародних спостерігачів. 


Спостереження за українськими виборами стане наймасштабнішою акцією за всю історію ОБСЄ. Цифра, яку називає голова місії Аренс, майже вдвічі перевищує число спостерігачів від цієї організації під час другого туру президентських виборів в Україні. ”Це величезне завдання і така кількість спостерігачів – 1300 – це межа наших можливостей”, - каже Ґерт Аренс.


Переважна більшість спостерігачів від ОБСЄ починає прибувати в Україну в середу і пробуде там один тиждень. Це так звана ”короткострокова місія”, головним завданням якої є спостереження безпосередньо в день голосування 26 грудня. Аренс повідомив, що міжнародних спостерігачів буде рівномірно розподілено по території України. Він заперечив можливість збільшення числа спостерігачів у регіонах, де ОБСЄ припускає можливість порушень. Аренс наголошує, що лише присутність міжнародної громадськості на виборах не гарантує їхнього демократичного перебігу. Ключову роль, каже Аренс, відіграє воля українських політиків і чиновників.
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект