НОВИНИ

22.12.2004 | Путін: право обирати президента України належить лише українському народу
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Президент Росії Володимир Путін та канцлер Німеччини Ґергард Шредер погодилися, що право обирати президента України належить лише українському народу. Відповідна заява пролунала під час німецько-російських консультацій на найвищому рівні, що відбулися в Гамбурзі. В ході переговорів Путін запросив Шредера до Москви на святкування 60-ї річниці перемоги в другій світовій війні. Урочистості мають відбутися в травні наступного року. 


Ґергард Шредер заявив, що на святкування обов”язково приїде, бо вважає це за честь. Так само, як і візит минулого року до Франції, щоб відзначити річницю висадки союзників у Нормандії. До цього на подібні заходи керівників Німеччини не запрошували.


Привіз Володимир Путін і ще один різдвяний подарунок. Росія бажає повернути Німеччині 2, 5 мільярди євро з 21го, що складає зовнішній борг, за наступні 2 роки. Виплати мають початися вже наступного року.


Гергард Шредер та Володимир Путін дійшли згоди й щодо менш приємних питаннь, зокрема щодо України, повідомив німецький канцлер: ”Ми разом вважаємо, що це, що ні в кого не має права втручатися, Ми разом вважаємо, що результат, який буде 26 грудня, мають всі поважати”. При цьому Володимир Путін заявив, що не бачить проблеми, якщо президентом стане Ющенко, адже Москва вже співпрацювала з ним, коли він був прем”єром. А міністр закордонних справ Німеччини Йошка Фішер, після розмови зі своїм російським колегою повідомив: Україна може стати прикладом стратегічного партнерства ЄС та Росії.
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект