НОВИНИ

22.12.2004 | Смертоносний напад на війська США в Мосулі: 24 загиблих
Джерело - Українська служба ВВС

Щонайменше 24 людини загинули і 60 дістали поранень внаслідок нападу на американську базу неподалік північного іракського міста Мосул.За словами військового речника, 19 американських вояків загинули під час найсмертоноснішого нападу на сили США за останні півтора року.


Вибух пролунав у великому наметі-їдальні під час обіду. Серед загиблих і поранених були також цивільні підрядники і службовці Національної гвардії Іраку.


Відповідальність за самогубчий напад взяла на себе войовнича група "Ансар аль-Сунна".


Президент Буш, який відвідував військовий шпиталь у Вашингтоні, засудив напад: "Ми висловлюємо найщиріші співчуття родинам, які зазнали втрат. Я хочу, щоби вони знали, що наша операція є важливою місією заради миру. Ідея розбудови демократії там, де панувала тиранія, ненависть і темрява, дає надію цілому світу, і я переконаний, що наші жертви не будуть марними".


Може стати гіршеТим часом, радник перехідного уряду Іраку з питань національної безпеки Мувфак аль-Рубаї заявив, що становище в країні може дедалі загостритися напередодні січневих виборів.


"Мета цих нападів, які здійснюють терористи і прихильники Саддама - залякати людей, примусити їх не йти на вибори, - сказав він. - Але іракці сповнені рішучості провести вибори, які ми вважаємо невід'ємною частиною процесу політичного врегулювання, і голосування відбудеться, якою б не була ціна".


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект