НОВИНИ

22.12.2004 | Британський прем'єр відвідав Ірак
Джерело - Українська служба ВВС

Прем'єр-міністр Британії Тоні Блейєр здійснив свій перший візит до столиці Іраку, міста Багдад.Цю подорож тримали в таємниці з причин безпеки, в той час як Тоні Блейєр прибув з Йорданії до багдадського аеропорту, де він зустрівся з американськими та британськими командувачами.


Після цього британський прем'єр перелетів до центру міста на гелікоптері у супроводі важкоозброєних гелікоптерів американського війська.


Промовляючи на прес-конференції разом з тимчасовим прем'єр-міністром Іраку Іядом Аллаві, пан Блейєр сказав, що вибори в Іраку відбудуться наступного місяця у відповідно до планів:


"Буде здійснено конкретну спробу зруйнувати наші бажання з приводу виборів, і я думаю, що всі розуміють, що насильство триватиме навіть після виборів. Але, з іншого боку, у нас в такому випадку буде чіткимй вияв демократичних побажань".


Тоні Блейєр сказав, що в битві між демократією і тероризмом обирати не доводиться. Пан Аллаві, зі свого боку, сказав, що його уряд рухається в правильному напрямку, досягаючи безпеки в Іраку.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект