НОВИНИ

04.02.2010 | Брюссель і Вашингтон хочуть політичної стабільності в Україні після виборів
За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Американський стратег, засновник та президент Проекту для перехідних демократій Брюс ДЖЕКСОН вважає, що і Брюссель, і Вашингтон сподіваються на стабільність в Україні після виборів.


Таку думку він висловив у розмові з власним кореспондентом УНІАН в Брюсселі.


“Я можу сказати, що і в Брюсселі, і у Вашингтоні сподіваються, що ці вибори будуть остаточними. Гадаю, в минулому були певні персональні уподобання, але зараз, я думаю, вони хочуть стабільності, незалежно від того, який кандидат буде переможцем, яка буде коаліція”, - сказав Б.ДЖЕКСОН.


“Буде великим розчаруванням у будь-якому випадку і для Брюсселю, і для Вашингтону, якщо ситуація залишиться нестабільною. Це найбільша небезпека на цих виборах”, - додав експерт.


Він також висловив думку про те, що ні Європа, ні США не готові до можливих масових акцій протесту чи судових оскаржень результатів другого туру в Україні претендентом, який програє вибори.


За словами експерта, підставою для сподівань на те, що другий тур остаточно визначить Президента України, є, в тому числі, і позиція понад трьох тисяч міжнародних спостерігачів, висловлена ними після першого туру виборів, щодо того, що вибори були чесними і вільними та, в цілому, відповідали європейським стандартам.


“Тобто, якщо в 2004 році було надмірне зарахування голосів, юридичне втручання, невдоволення міжнародного співтовариства, то на сьогодні немає ніякої готовності до такого розвитку подій. Є лише підготовка до підтримки того Президента, якого обере Україна. І є лише таке сподівання, я схрещу пальці, що ми не матимемо чергового матчу з регбі на майдані”, - зазначив Б.ДЖЕКСОН.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5820. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект