НОВИНИ

21.12.2004 | Тараса Чорновола запрошують до Страсбурзького Суду
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Тараса Чорновола, керівника передвиборчого штабу Віктора Януковича, запрошують на 22 березня наступного року до Страсбурзького суду з тим, щоб підтвердити причетність Януковича до злочинів проти правосуддя.


Один з фігурантів „записів Мельниченка”, донецький адвокат Сергій Салов, оскаржує дії української влади, внаслідок яких у 1999 році він був арештований і провів 7 місяців у слідчому ізоляторі.


До матеріалів справи Європейський Суд долучив розшифровки записів Мельниченка, на яких тодішній донецький губернатор Віктор Янукович доповідає Леонідові Кучмі про ті заходи, що вживаються для фальсифікації вироку щодо Салова.


На прохання Салова у Страсбурзі має бути допитаний колишній охоронець президента Кучми Микола Мельниченко. Окрім того, Салов подав клопотання про допит Тараса Чорновола, який першим впізнав свій голос на записах і неодноразово стверджував, що готовий у будь-якому суді підтвердити їхню автентичність.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект