НОВИНИ

17.12.2004 | Василь Базів: президент Путін був агітатором
Джерело - Українська служба ВВС


Чільний представник президентської адміністрації в Україні висловив думку про залученість Росії до процесу теперішніх виборів, позначених порушеннями і отруєнням опозиційного кандидата.


Заступник голови адміністрації президента Василь Базів в інтерв'ю Українській службі Бі-Бі-Сі сказав, зокрема, що президент Путін фактично провадив агітацію за одного з кандидатів:


"Маю на увазі те, чим займався президент Росії, будучи банальним рядовим агітатором за одного з кандидатів у сусідній державі. Виглядало це дуже непривабливо. Я думаю, що Володимир Володимирович Путін зробить з цього правильні висновки і оцінить відповідно ті поради, які йому давалися".


Василь Базів, який сказав, що висловлює власну думку і в останні кілька тижнів не мав доступу до президента Кучми, також висловив обурення отруєнням Віктора Ющенка.


Василь Базів підкреслив, що раніше скептично оцінював таємничу хворобу лідера опозиції, оскільки не мав повної інформації, а зараз він ставить отруєння в один ряд замахами на інших українських деячів у минулому. Він окремо згадав про убивство кремлівськими агентами Євгена Коновальця, Лева Ребета і Степана Бандери.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект