НОВИНИ

16.12.2004 | Україна має шанси бути членом ЄС в більш близький перспективі, ніж до цього часу – Полохало
Джерело - ProEUROPA

Шеф-редактор українського наукового журналу “Політична думка”, провідний науковий співробітник Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАНУ Володимир Полохало вважає, що Україна має шанси бути членом Європейського Союзу в більш близький перспективі, ніж до цього часу.

Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

У разі реалізації демократичної альтернативи, ми можемо мати шанси бути членом ЄС в більш близький перспективі, ніж до цього часу”, - сказав В.Полохало. На його думку, після помаранчевої революції Україна має розраховувати на розвиток стосунків з європейським співтовариством “в більш інтенсивному і більш продуктивному форматі”, ніж це було визначено раніше.

В той же час В.Полохало підкреслив, що це станеться “не сьогодні, тому що це не вичерпується виборами”. За його словами, “помаранчева революція прорвала ізоляцію України в світі”. “Україна вже стала частиною європейської спільноти як громадянське суспільство. Справа залишається за політиками”, - зазначив політолог.

В.Полохало вважає, що негативний образ України за кордоном, котрий створювала влада, сьогодні змінився на позитивний. “Україна має позитивний образ завдяки помаранчевої революції”, сказав він.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект