НОВИНИ

30.11.2009 | На тринадцятому саміті Україна – ЄС буде обговорено широкий спектр питань взаємодії нашої країни з Євросоюзом у контексті перспектив повномасштабної інтеграції України до ЄС
Джерело - Офіційний сайт Президента України

4 грудня у Києві заплановано проведення тринадцятого саміту Україна – ЄС, у ході якого буде обговорено широкий спектр питань взаємодії нашої країни з Євросоюзом у контексті перспектив повномасштабної інтеграції України до ЄС. Про це повідомила сьогодні на брифінгу Прес-секретар Президента України Ірина Ванникова.


Основні очікувані результати саміту Україна – ЄС стосуються широкого кола питань співпраці, зокрема:


Політична домовленість щодо завершення переговорів на експертному рівні стосовно Угоди про асоціацію за її основними розділами та започаткування процесу реалізації «Порядку денного асоціації Україна – ЄС», як важливого інструменту практичної реалізації погоджених сторонами положень Угоди про асоціацію.
Домовленість щодо активізації переговорного процесу стосовно створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, яка має сприяти інтеграції України до спільного ринку Євросоюзу.
Домовленість щодо започаткування підготовки «дорожньої карти» запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС та її ухвалення на наступному саміті Україна-ЄС під час Бельгійського головування в ЄС.
Укладення стратегічної Угоди про співробітництво між Україною та Європолом.
Відзначення завершення переговорів щодо приєднання України до Договору про Енергетичне Співтовариство.
Підтвердження готовності з боку ЄС підтримати ініціативу щодо запровадження двостороннього виміру Східного Партнерства з Білоруссю.
Підтвердження налаштованості ЄС розпочати процес реалізації «Спільної ініціативи співробітництва в Криму» та інших дво- та багатосторонніх проектів у сфері соціально-економічного розвитку АРК.«Документи, підготовлені до нинішнього Саміту, націлені на досягнення конкретних результатів для економіки, енергетики, свободи пересування громадян та інших важливих сфер», – наголосила Ірина Ванникова.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9683. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект