НОВИНИ

30.11.2009 | Корвет «Тернопіль» завершив участь в операції НАТО
За матеріалами - УНІАН

До Севастополя з Середземного моря вчора повернувся корвет «Тернопіль», який упродовж майже півтора місяці брав участь в антитерористичній операції НАТО «Активні зусилля».


Командир походу, командир бригади надводних кораблів капітан 2 рангу Роман ГЛАДКИЙ доповів командуючому ВМС України адміралу Ігорю ТЕНЮХУ, що «Тернопіль» за час плавання пройшов 7 тисяч морських миль, провів в рамках антитерористичної операції НАТО «Активні зусилля» близько 100 опитувань суден.


Як повідомлялося раніше, на завершальному етапі патрулювання одного з районів Середземного моря «Тернопіль» перехопив і оглянув підозріле судно-суховантаж «Ангел» під прапором Коморських островів, який йшов з Ірану до Туреччини.


Проведений українськими моряками огляд судна не виявив порушень, і корвет разом з грецьким фрегатом «Ріджіна Марія» повернувся в заданий район патрулювання Середземного моря.


Корвет «Тернопіль» вже не вперше виконував подібне завдання. Окрім нього в операції «Активні зусилля» також брали участь корвет «Луцьк» і фрегат «Гетьман Сагайдачний» ВМС України.


 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3555. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект