НОВИНИ

27.11.2009 | Петро Порошенко прибув з робочим візитом до Німеччини
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Міністр закордонних справ України Петро Порошенко прибув сьогодні до Берліна з одноденним робочим візитом.У Берліні глава українського МЗС проведе зустріч з віце-канцлером, міністром закордонних справ ФРН Гідо Вестервелле (Guido Westerwelle). Керівники зовнішньополітичних відомств планують обговорити стан та розвиток відносин між Україною та Німеччиною, а також питання європейської політики в контексті підготовки до саміту Україна-ЄС та засідання Комісії Україна-НАТО. Після переговорів український міністр зустрінеться з представниками преси.


Програмою візиту передбачені також зустрічі з віце-президентом Бундестагу (нижньої палати парламенту ФРН), членом Лівої партії Петрою Пау (Petra Pau) та зовнішньополітичним радником федерального канцлера Німеччини Крістофом Хойсгеном (Christoph Heusgen).


Як повідомляв УКРІНФОРМ, для Петра Порошенка це перший візит до ФРН у ранзі міністра закордонних справ України.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект