НОВИНИ

27.11.2009 | Ізраїль спрощує візові процедури для громадян України
За матеріалами - УКРІНФОРМ,"Німецька хвиля"

Віднині громадяни України, що вирушають на Святу Землю у складі організованої групи, зможуть оформити візу лише за 48 годин. Уряд Ізраїлю у середу оголосив про спрощення візових процедур для українців.Упродовж наступних трьох років власті Ізраїлю сподіваються збільшити турпотік до понад 3 млн відвідувачів на рік й особливу роль для досягнення цієї мети відводять гостям з України. Відтак, візу можна буде оформити лише за 48 годин, замість 10 діб очікування, як практикувалося досі. Це послаблення, за оцінками фахівців галузі, значно спростить відвідини святих місць християнства, насамперед, українськими прочанами та студентами.


За словами міністра туризму Ізраїлю Стаса Місежнікова, останнє нововведення - це перший вагомий крок, який підтверджує серйозність намірів ізраїльської сторони щодо реалізації програми повного скасування візового режиму з Україною. Крім того, найближчим часом готується запуск в Україні нової рекламної кампанії, покликаної ознайомити з принадами відпочинку в Ізраїлі.


Готуючись до її початку, до Єрусалима прибули представники 80 провідних українських турагенцій, які на місці ознайомляться з пропозиціями місцевої туристичної інфраструктури, історичними та культурними особливостями, які становлять потенційний інтерес для українського туриста.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6133. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект