НОВИНИ

27.11.2009 | Європарламент нагадав про критерії членства в Євросоюзі
Джерело - УКРІНФОРМ

Європарламент більшістю голосів ухвалив сьогодні резолюцію з приводу стратегії Єврокомісії щодо розширення ЄС на 2009 рік. Документ, підготовлений представником Європейської народної партії італійським депутатом Габріеле Альбертіні (Gabriele Albertini), містить чіткі рекомендації на адресу країн-кандидатів та потенційних кандидатів на членство в Євросоюзі.У резолюції йдеться про те, що країни, які прагнуть повноправного членства в Євросоюзі, мають продовжувати внутрішні реформи. Ключовими питаннями, як і раніше, залишаються верховенство права, свобода висловлювань, добрі відносини із сусідами, повага до національних меншин, боротьба з корупцією та організованою злочинністю тощо.


У цілому Європарламент визнав політику розширення як один з найуспішніших напрямків політики ЄС. Щоправда, коло країн, яких стосується поточна стратегія ЄС щодо власного розширення, обмежується Туреччиною, Ісландією та країнами Західних Балкан.


 
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект