НОВИНИ

27.11.2009 | Литвин безпрецедентно засмутив делегатів ПАРЄ
Джерело - Українська правда

Члени делегації Парламентської асамблеї Ради Європи шкодують, що глава Верховної Ради Володимир Литвин не зміг зустрітися з нею.


Про це повідомив журналістам на прес-конференції глава делегації ПАРЄ за спостереженням за президентськими виборами в Україні Матіаш Єрши.


"Голова Верховної Ради Литвин, що запрошував нас приїхати в Україну, на жаль, не знайшов часу для того, щоб зустрітися з нами. Я висловлюю співчуття з цього приводу і хочу сказати, що це безпрецедентний випадок", - сказав Єрши.


"З одного боку, ми приїхали в Україну з такою великою місією (9 осіб), а голова Верховної Ради і глава ЦВК не знайшли можливості зустрітися з нами. Раніше такого не було", - відзначив він.


Єрши також повідомив, що наступний приїзд місії відбудеться напередодні президентських виборів у середу і планується, що в складі делегації буде 30 осіб.


Він також повідомив, що члени делегації зустрілися з чинним президентом і кандидатом у президенти Віктором Ющенком, іншими кандидатами в президенти або їхніми представниками, а також членами ЦВК.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект